Usługi

QUALITY METAL FABRICATION

Projektowanie

Ramstal – jest firma produkcyjną, oprócz naszej stałej oferty wykonujemy projekty pod specjalne zamówienia, długoletnie doświadczenie i współpraca z klientami z całej Europy pomogły osiągnąć firmie profesjonalizm w produkcji jak i projektowaniu.

Malowanie proszkowe

Firma nasza dysponuje nowoczesną malarnią proszkową do elementów stalowych, ocynkowanych i aluminiowych.Elementy stalowe przygotowywane są do malowania poprzez obróbkę ścierno-strumieniową a elementy aluminiowe przygotowywane są poprzez proces chemiczny. Maksymalne wymiary elementów do malowania proszkowego: 8m x 2,1m x 1,2m.

Czyszczenie ścierno-strumieniowe

Firma oferuje czyszczenie powierzchni sposobem ścierno-strumieniowym. Jest to skuteczny sposób oczyszczania elementów stalowych z różnego rodzaju powłok lakierniczych, rdzy i innych niepożądanych nalotów. Posiadamy śrutownicę przy pomocy której możemy śrutować elementy o gabarytach do 8 metrów.

Gięcie i cięcie blach

Dysponujemy szeroką prasą krawędziową, która zapewnia możliwość realizacji różnorodnych zleceń w zakresie gięcia i ciecia blach do 6 mm.  precyzję gięcia w pełnym zakresie długości, realizację serii produkcyjnych sięgających wielu tysięcy sztuk. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Wiercenie, frezowanie, toczenie

Firma Ramstal jest firmą produkcyjną, przy przyjmowaniu projektów pod specjalne zamówienia wykonujemy również szereg usług w zakresie wiercenia, frezowania i toczenia.

Cynkowanie ogniowe

Jest jedną z najlepszych i szeroko stosowanych metod zabezpieczania konstrukcji stalowych przed korozją. Korzystając z współpracy z bliską ocynkownia nasze produkty są cynkowane na wysoki poziom.

Spawanie

Wykonujemy każdy rodzaj spawania jak aluminium, stal i stal nierdzewna. Wykwalifikowani spawacze gwarantują wysoką jakość i pełne zadowolenie klienta.

Wycinanie laserowe

Oferujemy usługę laserowego cięcia blachy, przy użyciu wycinarki laserowej. Zalety naszej oferty: cięcie blach z mosiądzu oraz miedzi, konkurencyjne ceny, szybka realizacja zleceń, cięcie blach pokrytych folią ochronną.