Projektowanie

Projektowanie konstrukcji stalowych prowadzone jest przez doświadczony zespół projektantów i konstruktorów. Podczas projektowania zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie konstrukcji łączenia stabilności i estetyki szczególnie podczas projektowania schodów stalowych lub konstrukcji przylegających do budynków.

Zabezpieczenia antykorozyjne

Wszystkie konstrukcje stalowe wykonywane przez Ramstal są zabezpieczane antykorozyjnie. Konstrukcje i schody stalowe zewnętrznego użytku cynkujemy według normy PN-EN ISO 1461. Ramstal dysponuje systemami malarskimi , w zależności od zapotrzebowania i technologi malujemy detale proszkowo lub stosujemy akryle nowej generacji na powłoki poliuretanowe z gwarantują długotrwałego zabezpieczenia antykorozyjnego w warunkach przemysłowych i morskich C5, C4 – zgodnie z normą ISO 12944 .

Gięcie i cięcie CNC

Dzięki zastosowaniu technologi CNC w naszej firmie wszystkie blachy, rury, kształtowniki są precyzyjnie wyginane po wcześniejszym zamodelowaniu ich w programie CAD . Technologia CNC pozwala na 100% kontrolowanie wyginanych kształtów zarówno na rurach jak i blachach.

Obróbka skrawania

Precyzyjna obróbka CNC wykorzystywana jest przy produkcji wielu skomplikowanych, trójwymiarowych kształtów. Proces ten w Ramstal ma głównie zastosowanie w produkcji części maszyn , w konstrukcjach spawanych takich jak ramy do maszyn lub elementów przestrzennych , mamy możliwości frezowania i obrabiania powierzchni w różnych płaszczyznach nadając osiowość i prostopadłowość elementom obrabianych

Spawanie

Wykonujemy każdy rodzaj spawania jak aluminium, stal i stal nierdzewna. Wykwalifikowani spawacze gwarantują wysoką jakość i pełne zadowolenie klienta.

Każdy produkt wyprodukowany w Ramstal

przechodzi kontrolę jakości przed wysyłką do klienta